BEŞİKTAŞIN ESKİ YILDIZI SURVİVOR'DA

Acun Ilıcalı'nın sunumu ile ekranlara gelen Survivor'dan son dakika haberi geldi. Survivor 2017'ye gidecek bir isim daha belli oldu. Furkan Kızılay'ın ardından Survivor 2017'ye gidecek ismi Acun Ilıcalı Twitter'dan açıkladı.

BEŞİKTAŞIN ESKİ YILDIZI SURVİVOR'DA
 Survivor 2017'ye gidecek yeni isim Beşiktaş'ın efsanevi oyuncusu İlhan Mansız oldu. Açıklamayı Acun Ilıcalı Twitter sayfasından yaptı. Survivor 2017'ye gideceği daha önceden açıklanan Furkan Kızılay'ın ardından ikinci isim İlhan Mansız oldu.Acun Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada: "Beşiktaş'ın efsane yıldızı İlhan Mansız Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz." dedi.
 
Survivor 2017 heyecanı giderek artıyor. Survivor 2017'de yarışacak isimler ise bir bir belli oluyor. İlk açıklanan isim Çocuklar Duymasın'da Emre (Havuç) karakteri ile Furkan Kızılay olmuştu. Survivor 2017'de yer alacağı kesinleşen ikinci isim ise İlhan Mansız oldu. Futbolseverlerin en sevdiği isimlerden biri olan Beşiktaş'ın ve Milli Takım'ın eski yıldızı İlhan Mansız, Survivor 2017'de sevenleri ile buluşacak


 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER