AVUKAT CEREN ÇOLAK HER AY YAZILARIYLA HABER GÖKTÜRK'TE

Haber Göktürk Hukuk Danışmanı Av. Ceren Çolak, gündemdeki hukuk konularıyla ilgili yazdığı yazılarla Haber Göktürk okurlarıyla buluşacak.

AVUKAT CEREN ÇOLAK HER AY YAZILARIYLA HABER GÖKTÜRK'TE

Av. Ceren Çolak'ın kendi ağzından Ceren Çolak Kimdir?

18 Ocak 1992’de memleketim olan Sivas’ta ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldim. 1997 yılında ailemle birlikte babamın işleri nedeniyle Bursa'ya taşındık. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Bursa'da tamamladım. 2010 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak okulumu başarıyla bitirdim. Sonrasında tekrar Bursa'ya döndüm orada 2 yıl boyunca hem hukuk danışmanlığı hem gayrimenkul hukuku hem de icra dosyaları ağırlıklı hizmet veren Mesut Yılmaz Hukuk Bürosu’nda çalıştım. 2017 yılının Ocak ayında evlendim ve Kemerburgaz'da ikamet etmekteyim. Eşim Eyüpsultan Belediyesi  Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yönetici psikolog olarak çalışmakta aynı zamanda Kemerburgaz'da 17 yıldır ailesiyle birlikte esnaflık yapmaktadır. Evlendikten sonra butik bir ofiste çalıştım.2018 Şubat ayında da Şişli/Perpa Ticaret Merkezi’nde kendi ofisimi kurdum. Ağırlıklı olarak özel hukuk ve hukuk danışmanlığı alanında çalışıyoruz. Bunun yanı sıra Kızılay Derneği Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı yapıyor birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev alıyorum. Ayrıca güzel muhitimizin de sayesinde bisiklet ile doğa gezisi yapmaktan, mesleğimin de büyük bir parçası olan okumayı çok seviyorum

HABER GÖKTÜRK

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Yıldız
Ahmet Yıldız - 13 ay Önce

Avukat olarak tanıdığım Ceren cıvıl cıvıl,adeta hukuk aşığı hayat dolu yardımsever çevreyle alakalı ülkede ve çevrede olup bitenden haberdar mükemmel bir insan.Gazete köşesinde insanlara çok yardımcı olacağından eminim.Bundan önce olduğu gibi başarılarının devamı diliyorum.

Özlem kıran yıldız
Özlem kıran yıldız - 13 ay Önce

Yazılarınızı merakla bekliyorum.

SIRADAKİ HABER