İSMEK RADYO PROGRAMCILIĞI ÖĞRENCİLERİNDEN İNTERNET RADYOSU "RADYO SÜRPRİZ"

İSMEK RADYO PROGRAMCILIĞI ÖĞRENCİLERİNDEN İNTERNET RADYOSU "RADYO SÜRPRİZ"

"Yeni Nesil Radyo" sloganıyla yola çıkan “Radyo Sürpriz” yenilikçi anlayışı ile 2017 yılı nisan ayında, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi İsmek’ten mezun olan bir grup arkadaş tarafından kuruldu.

Radyo 7 Haber Müdürü Mehmet Can'ın öğrencileri: Burhan Arslan, Ömer Yalçınkaya ve Fatih Turul ile toplam 9 kişilik bir ekiple kurulan Radyo Sürpriz digital radyo platformu olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Genç ve dinamik kadrosu ile 7/24 yayın yapan “Radyo Sürpriz ” sadece müzik yayınlayan bir radyo platformu değil, bilgilendiren, bilinçlendiren bir yayın kuruluşu olmayı ilke edinmiştir.

Bunun yanısıra yayıncılıkta yenilikleri en hızlı şekilde dinleyicisine aktaran ve sürdürülebilirliği ön planda tutan bir radyo olarak örnek alınacak programlar sunmaya gayret göstermektedir.

Radyo Sürpriz’i dinlemek isteyenler Google Play üzerinden “Radyo Sürpriz Mobil Uygulaması”nı indirerek dinleyebilir.

Müzik severlere duyurulur.

PROGRAMCILAR

Levent BİLGİNER

Çarşamba – Cumartesi, 16.00 – 18.00. Tür ayrımı olmadan sadece en yetenekli yorumcular. Vasat yorum kaşıntı yapıyor.

Ömer Akın YALÇINKAYA

Uzun yıllardır yapmış olduğu yayınlarla gönüllere taht kuran başrılı Radyo programcısı akın’la Gönüllere yolculuk (Ömer YALÇINKAYA) Radyo Sürpriz de sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Özlem DE

Özlem De ile D’li dakikalar perşembe 15:00 17:00 arası . Adından da anlaşılacağı üzere keyifli enerjik delidolu sizi günün stresinden monotonluğundan uzaklaştırcak bir show programı

Arzu BOZBALKANLI

Arzu ile Keyf’i Muhabbet programı yeni konular, hikayeler ve şiirler eşliğinde her Salı ve Cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında sizlerle…

Fatih TURUL

Merhaba değerli dinleyen.Gecenin sesi soluğu olmaya geliyoruz…bazen kahkaha bazen mutluluğun adı olmaya geliyoruz..e o zaman ne duruyorsunuz sizde gelin…..HER CUMARTESİ saat:22.00 de sizlerle

Hakkı KAVGAOĞLU

Hakkı ile Sabah Neşesi 07:00

Çiğdem GÜLERYÜZ

Nostaljik bir trene atlayıp çocukluğunuza, ilk gençlik yıllarınıza, o en saf duygularla aşık olduğunuz zamanlara, insanların daha samimi ve mutlu olduğu günlere bir yolculuk yapmak ister miydiniz? Öyleyse bu program tam sizlik “Çiğdem ile Her Dem” Pazartesi günleri saatler 17:00’yi gösterdiğinde 19:00’a dek geçmişten günümüze söylenmiş en güzel şarkılarla ve hayatın her deminden, en içten hikayelerle sizlerle..

HABER GÖKTÜRK

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 23:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER