ULUSLARARASI SU SPORLARI FESTİVALİ 8-9 EYLÜL TARİHLERİNDE MUHTEŞEM DENİZ VE SAHNE ŞOVLARIYLA İSTANBUL'DA.

Maltepe Orhangazi Şehir Parkı'nda iki gün boyunca sürecek etkinlik Red Bull Bot Kapışması'na da ev sahipliği yapacak.

http://www.spor.istanbul/
ULUSLARARASI SU SPORLARI FESTİVALİ 8-9 EYLÜL TARİHLERİNDE MUHTEŞEM DENİZ VE SAHNE ŞOVLARIYLA İSTANBUL'DA.

İstanbul Büyükşehir BelediyesiSpor İstanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve 6 federasyonun iş birliği ile düzenlenen Uluslararası İstanbul Su Sporları Festivali (SUFEST) 8 - 9 Eylül tarihlerinde Maltepe Orhangazi Şehir Parkı'nda gerçekleşecek. Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek etkinlik ilk kez uluslararası kapsamda sporseverler ile buluşacak.

İki gün sürecek olan festival 40 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleşecek. Yüzme yarışı, Dragon Bot Kürek yarışı, Sutopu turnuvası, Su Jeti ve Fly Board Türkiye Şampiyonaları, Yelken yarışı, Kürek yarışı ve Sualtı yarışını kapsayan 8 ayrı ulusal ve uluslararası branşta 130 yabancı sporcu ve 2650 Türk Sporcu organizasyon kapsamında yer alacak. Festival kapsamında ayrıca en eğlenceli su sporu yarışlarından Red Bull Bot Kapışması da 9 Eylül'de saat 11:00'de gerçekleşecek.

Extreme su sporları gösterileri, yarışmalar, konserler, canlı müzikler, sahne etkinlikleri, deniz üstü eğlenceleri, kara etkinlikleri ve daha birçok aktivite ile etkinliğe katılan sporcu ve seyircilere festival süresince gönüllerince vakit geçirebilecekleri bir festival sunmayı hedefleyen organizasyonu yaklaşık 250 bin seyircinin takip etmesi bekleniyor.

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN; http://link.ibb.gov.tr/KCPR6l

İnternet Medyası

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER