İşte AK Parti'nin İstanbul'daki oy hedefi

Türkiye’nin tarihi bir dönemden geçtiğini belirten AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak, “Türkiye, şu ana kadar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cesur, akılcı ve basiretli liderliğinde bütün oyunları bozdu. Biz de gece gündüz demeden çalışıp Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Başkanı yapacağız” dedi.

İşte AK Parti'nin İstanbul'daki oy hedefi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, “Az laf, çok iş”sloganıyla yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirterek, “24 Haziran seçimlerinde hedefimiz, 60+1’dir” dedi.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda 6 Mayıs 2018 Pazar günü düzenlenecek AK Parti İstanbul 6. Olağan İl Kongresi ile ilgili İl Başkanlığı’nda bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Şenocak, Türkiye’nin tarihi bir dönemden geçtiğini belirterek, “Sizlerin de bildiği gibi; Türkiye’nin birliğinden, bütünlüğünden, bağımsızlığından ve gelişmesinden rahatsızlık duyan iç ve dış çevreler, son yıllarda ülkemizi siyasi ve ekonomik bir kuşatma altına almak için askeri darbeye kalkışmak ve terör dahil, her yolu denedi, her melaneti sergilediler. Halen de ekonomik ve siyasal dengelere etki etmek adına, ellerinden gelen her şeyi yapıp her yolu mubah sayan bir yaklaşımı sürdürüyorlar” dedi.

OYUNLARINI BOZDUK

Bu çevrelerin amaçlarının Türkiye’yi önce durdurup sonra da demokrasisi vesayete, ekonomisi IMF’ye mahkum, yoksulluk, terör ve yasaklarla dolu bir geçmişe geri döndürmek olduğunu ifade eden Şenocak sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye, şu ana kadar Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cesur, akılcı ve basiretli liderliğinde onların bütün oyunlarını bozdu, bütün kirli heveslerini kursaklarında bıraktı. İçerideki ve dışarıdaki tüm oyun, plan ve kumpaslara rağmen Türkiye, bir yandan sınırları ötesinde kurulmaya çalışılan terör yuvalarını birer birer dağıtırken, bir yandan da büyük ekonomik projeleri hayata geçirerek yürüyüşünü sürdürüyor.”

SLOGANIMIZ; AZ LAF, ÇOK İŞ

İl Başkanı Şenocak, aynı çevrelerin, şimdi bütün umutlarını 24 Haziran’da yapılacak seçimlere bağladığını belirterek, “Böyle bir süreçte AK Parti İstanbul Teşkilatı olarak sorumluluklarımızın farkında, nasıl bir tempoyla çalışmamız gerektiğinin şuurundayız. İlçe kongrelerimizde, ülkemizi seçimlere götürecek kadroları titizlikle belirledik. İnşallah 6 Mayıs Pazar günü de 6. Olağan İl Kongremizi gerçekleştirecek ve yeni bir besmeleyle yola koyulacağız.

Parolamız ‘az laf, çok iş, az uyku, çok çalışmak’tır. Eski-yeni demeden, bir tek kardeşimizi bile dışta tutmadan tam bir kenetlenme ile yol yürüyeceğiz. Bu tarihi süreçte, sadece elimizi değil, bütün bedenimizi ve ruhumuzu taşın altına koyacağız. Biz İstanbul Teşkilatıyız ve bunun siyasetimizde, özellikle de AK Parti siyasetinde neye tekabül ettiğini çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

İSTANBUL TÜRKİYE’DİR

“İstanbul, bağrından Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider çıkarmış bir teşkilattır. İstanbul Türkiye’dir; Türkiye’nin özü, özeti ve lokomotifidir” diyen Başkan Şenocak şöyle konuştu: “İstanbul, aynı zamanda kardeşlik coğrafyamızdaki bütün mazlumların umut ve dualarının adıdır.

Bu nedenle, 24 Haziran’da, bu zamana kadar olduğu gibi değil, bu zamana kadar olanlardan da büyük bir başarıya imza atarak, partimizin, milletimizin ve ülkemizin yüzünü ağartmak, bizim için hem onurlu bir görev ve sorumluluk, hem de anlamlı bir heyecan ve coşku vesilesidir.

İstanbul’da 24 Haziran hedefimiz, 60+1’dir. Bu hedef doğrultusunda, durmadan, dinlenmeden, yorulmadan, gece gündüz demeden birlikte çalışacak ve Allah’ın izniyle, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Başkanı yapacağız.”

İnternet Medyası

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner274